avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 853 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Atestat SRL Rent a Car
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Atestat SRL Rent a Car

Are cineva idee ce atestat/autorizatie/whatever necesita o societate comerciala ce desfasoara activitati tip rent a car in Bucuresti? De asemenea, este nevoie sa aiba activitatea principala CAEN 7711 Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare? Multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: paraschivrazvan25 , utilizator 18:38, 12 Decembrie 2015
mite conditii pentru a putea functiona. Le veti gasi publicate pe site-ul primariei Bucuresti.
Ultima modificare: Sâmbătă, 12 Decembrie 2015
paraschivrazvan25, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa inchiriere autoturisme barbucosmin1984 barbucosmin1984 Buna ziua Ma numesc Barbu Cosmin si am deschis un PFA care are ca obiect de activitate inchirierea de autoturisme cod caen 7711 .am o nelamurire masinile pe ... (vezi toată discuția)
Firma inchiriere masini angcris angcris As dori sa-mi deschid o firma de inchirieri masini.Ce vechime pot avea masinile oferite spre inchiriere? (vezi toată discuția)
Leasing autoturism impune cod caen inchiriere masini? ContSters86219 ContSters86219 Buna ziua Am un contract leasing pe un autoturism pe firma. Am auzit o discutie ca acest lucru impune ca trebuie sa am cod CAEN de inchirieri masini? Stie ... (vezi toată discuția)