Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Atestat SRL Rent a Car
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Atestat SRL Rent a Car

Are cineva idee ce atestat/autorizatie/whatever necesita o societate comerciala ce desfasoara activitati tip rent a car in Bucuresti? De asemenea, este nevoie sa aiba activitatea principala CAEN 7711 Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare? Multumesc anticipat
mite conditii pentru a putea functiona. Le veti gasi publicate pe site-ul primariei Bucuresti.
paraschivrazvan25, utilizator