Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cai de atac
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cai de atac

Am un dosar pe rol - litigii de munca - drepturi banest in care eu sunt reclamantul. Pana acum am castigat de doua ori in instanta insa cealalta parte a facut recurs de doua ori. Intrebarea mea este pana cand sau de cate ori se poate face recurs? Acum suntem la Curtea de Apel
normal sunt 3: judecatorie, tribunl si curtea de apel. acum probabil s-a facut apel si nu recurs daca este la curtea de apel care este ultima instanta.

bafta.