Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Drumurile din sate si imprejurul lor
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Drumurile din sate si imprejurul lor

Locuiesc intr-un sat banatean mic dar frumos , cu apa curgatoare si peisaje minunate. Dar din pacate cine aude de numele satului nu vrea sa vina , din cauza drumului din sat si linga sat. Au dreptate deorece aici nu se poate circula , decit cu tractorul.:P
As dori sa fac ceva in acesta privinta , dar nu stiu cui sa ma adresez.
Daca dori-ti sa ma ajuta-ti va rog , sa-mi scrie-ti.

Va multumesc
Primarul din satul Dvs ar putea sa va ajute. Măcar sa cumpere cite un tractor pentru fiecare...
av_silvia_margineanu, utilizator
Primaria sa aloce fonduri pentru reparatia drumurilor, stimata doamna.
Sunt anumite măsuri alocate pentru astfel de proiecte, cu fonduri europene, dar trebuie sa se si implice cineva.

av_silvia_margineanu, utilizator
Multumesc mult doamnei avocat si am ia iau legatura cu primarul comunei.