Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... uzucapiune ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

uzucapiune ?

Am detaliat mai jos.Multumesc
belcris14, utilizator
Avand in vedere faptul ca ati dezbatut succesiunea dupa urma bunicului, si prin urmare atat dvs. cat si matusa ati acceptat mostenirea, s-a emis un certificat de mostenitor, si deci sunteti cei doi mostenitori in stare de indiviziune .

MULTUMESC PTR. SFATURI .