Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dupa apel...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dupa apel...

Dupa judecare pe FOND, suntem la faza de APEL. Mai exista cai de atac si dupa apel? Sau aici sentinta este anulata sau devine definitiva... :(
Depinde de obiectul procesului.
Materie: Proprietate Intelectuală
Obiect: drept de autor şi drepturi conexe
Stadiu procesual: Apel