Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Demisie in perioada de detasare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Demisie in perioada de detasare

Buna ziua

Un cadru didactic care este detasat de la unitatea A la unitatea B si-a dat demisia. In fapt, el de unde demisioneaza si cum se reflecta in revisal?

Va multumesc anticipat.
O zi buna
Incetarea c.i.m. i se va opera de catre angajatorul de unde este detasat.