Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Certificat de participare cu oferta independenta
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Certificat de participare cu oferta independenta

buna ziua. ajutati-ma si pe mine cu o problema referitoare la certificatul din titlu, ce nr. si data se completeaza in acest formular.
in calitate de autoritate contractanta, cu nr......din data de ...............
Teoretic ar trebui sa se refere la numarul si data anuntului de participare la achizitia publica. Prin acest anunt, o entitate oarecare devine autoritate contractanta pentru ca isi exprima intentia de a achizitiona: produse, servicii sau lucrari prin acest anunt. Si acest anunt ar trebui sa contina catva informatii relevante, depinde de mediul unde este publicat: SEAP, Fonduri-europene, sau alte site -uri de promovare, ziare... etc.