Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetare CIM in zi nelucratoare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetare CIM in zi nelucratoare

Buna ziua,

Daca data de incetare a unui CIM incheiat pe durata determinata cade intr-o zi nelucratoare ( 15 Noiembrie - sambata ) cand anume se opereaza in revisal ? Si ce data se trece pe Decizie?

Multumesc !
Multumesc pentru lamuriri si ajutor!