Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Incheiere de sedinta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Incheiere de sedinta

Buna dimineata Am un proces pe contencios adm.si la acest termen nu am putut sa ma prezint cu toate ca ,partea adversa a solicitat judecarea in lipsa, instanta a suspendat cauza in temeiul art. 411 alin. 2 NCPC. Cum trebuie sa procedez?
Va trebui sa formulati o cerere de repunere pe rol a cauzei.