Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Actiune evacuare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Actiune evacuare

Buna ziua ! Va rog mult sa imi spuneti cum pot evacua din spatiu pe fosta sotie a fiului meu . Ei au divortat iar fosta nora e stabilita in italia dar la negru' fara acte. Nu mai locuieste la adresa din buletin de 5 luni si nici nu va mai locui aici. Ce si cum trebuie sa fac sa o evacuez. Va multumesc anticipat !
pai daca nu locuieste, ce vreti sa evacuati????
Buna ziua! Proprietarul imobilului trebuie sa introduca o cerere de evacuare in instanta.
va este frica ca se intoarce din Italia casatorita ,la adresa din buletin ? nu as crede ...