Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ce conditii trebuie sa fie indeplinite pt. ajutor de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ce conditii trebuie sa fie indeplinite pt. ajutor de incalzire?

Tatal meu este pensionar si
locuieste impreuna cu 2 copii.
Venitul pe membru de familie este foarte mic,
dar are 1200 mp teren arabil.

Ce conditii trebuie sa fie indeplinite - pt. Ajutor de incalzire ?
In ce plafoane ar trebui sa se incadreze pt. a beneficia de
Ajutor de incalzire ? ( cu gaz metan sau cu lemne )
Va multumesc frumos.