Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Valoare ajutor incalzire
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Valoare ajutor incalzire

Buna dimineata!
care sunt valorile acordate pt ajutoare de incalzire sezonul 2015/2016?
unde pot citi intre ce valori ne putem incadra pt incalzirea cu gaze naturale?
În OUG nr. 70/2011 puteți vedea toate plafoanele. Ca să vă încadrați la ajutorul pentru încălzirea locuinței - gaze naturale - venitul pe membru de familie trebuie să fie de maxim 615 lei/lună.
Cuantumurile lunare ale ajutoarelor pentru încălzirea locuinţei :
[ link extern ]