Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre componenta Uniunilor Judetene
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre componenta Uniunilor Judetene

Poate sa faca parte dintr-o Uniune Judeteana o federatie alaturi de alte sindicate de baza, dintre care fac parte si sindicatele constituiente ale federatiei in cauza?
~ Conținut șters la cerere ~