Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere revizuire
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere revizuire

salutare, cererea de revizuire trebuie depusa la instant care a emis ultima hotarare in cauza sau la trinunal?? va multumesc
Cererea de revizuire se îndreaptă la instanta care a dat hotărârea rămasă definitivă şi a cărei revizuire se cere.
:bow: MULTUMESC MULT:bow:
av_silvia_margineanu a scris:

Cererea de revizuire se îndreaptă la instanta care a dat hotărârea rămasă definitivă şi a cărei revizuire se cere.

nu la judecatoria unde sa judecat dosarul?? trebuie depusa la tribunal unde sa judecat recursul?? si taxa unde trebuie platita?? va multumesc mult pt ajutor:bow:
~ Conținut șters la cerere ~