Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua - conditiile pentru a obtine o autorizatie ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua - conditiile pentru a obtine o autorizatie ESTA

va rog sa-mi spuneti care sunt conditiile pentru a obtine o autorizatie ESTA. sunt cetatean roman si traiesc in Romania.
Sunt si cetatean maghiar si as dori sa calatoresc in scop turistic, in America.
va rog sa-mi spuneti daca pentru a obtine o autorizatie ESTA, este obligatoriu sa am domiciliul pe teritoriul Ungariei.
Gasiti informatii aici:
[ link extern ]
Daca solicitati pe internet - autorizatie esta si dati clik, apar mai multe link-uri, pe care puteti cauta mai multe informatii.
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca