Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Materie de facultate, profil uman
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Materie de facultate, profil uman

Buna seara, sunt eleva in clasa a IX-a la profilul stiinte sociale, iar profesoara de biologie (avem o ora pe saptamana) ne da teste extrem de grele, materia fiind si ea foarte grea. Profesoara de chimie a spus ca ceea ce ne preda este materie de facultate. Am nevoie sa ma ajutati indicandu-mi cum sa rezolv problema, la ce documente sa apelez. Multumesc anticipat
la tematica si bibliografia biologiei de clasa IX. Le gasiti pe site-ul www. edu.ro.