Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Gradinita
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Gradinita

Buna ziua,
As dori sa aflu daca acreditarea (autorizatia) obtinuta de o gradinita - SRL poate forma obiectul aportului in natura a pt. constituirea unei Asociatii cu acelasi obiect de activitate.
Multumesc.

Nu pentru ca asa zisul aport in natura pe care il doriti dumneavoastra nu poate fi evaluat in bani.