Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Sa-mi fac un pfa dar nu am diploma pe domeniul ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Sa-mi fac un pfa dar nu am diploma pe domeniul respectiv?

ce fac daca vreau sa-mi fac un pfa dar nu am diploma pe domeniul respectiv? este vorba de chestii de hand made in domeniul pielarie si modificare de autovehicule (aripa, ghidon, sa, tevi de esapament, etc)
Nu va trebuie diploma in domeniul respectiv, insa ca sa va lamuriti 100% mergeti la Registrul comertului (acolo trebuie sa va faceti PFA-ul) si intrebati un inspector.
Succes!