Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Competenta CMS !
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Competenta CMS !

Buna ziua ! As dori sa aflu si eu cu ce se ocupa cei de la CSM ? Doresc sa depun plangere impotriva unui prim-procuror sa a sustrag documente din dosar si nu vrea sa le trimita in instanta ...
Va multumesc mult !
Plângerile impotriva magistraților se depun la CSM.
Pai si impotriva pri-procurorului unde se dupune plangere ?
Multumesc pentru raspuns ! Sarut mana !
Plangerea impotriva procurorului o depuneti la Inspectia Judiciara a CSM.
E-mail: ij@csm1909.ro
Va multumesc frumos !