Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Intampinare in proces civil- sanctiune nedepunere si ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Intampinare in proces civil- sanctiune nedepunere si modalitate comunicare

ce se intampla daca nu am depus intampinarea in termenul din comunicare, se poate depune comunicarea si pe adresa de email a judecatoriei?. azi este termenul limita
da puteti trimite si astazi daca este ultima zi. Fie prin email, fax sau chiar posta. se va lua in calcul data postei din ziua transmiterii.