Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Tip solutie: Anulează cererea sau Tip solutie: ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Tip solutie: Anulează cererea sau Tip solutie: Amână cauza

Buna ziua,

Sunt intr-un proces de evacuare ca reclamant. Ma puteti lamuri cu solutia data de instanta in acest dosar? Este o eroare si este amanata cauza sau este anulata cererea? Pentru ca avocatul meu spune ca este o eroare facuta de instanta.

Acesta este dosarul: [ link extern ]

Va multumesc

Din cate vad nu aveti inca o solutie. ultima afisare e o eroare. in termenul din 24.11 instanta a anulat cererea de interventie, nu actiunea.
Inteleg. Asta inseamna ca urmeaza sa fie afisat un nou termen sau? Pentru ca ma nedumireste - Document: Încheiere finală (dezinvestire) -.
din informatiile de pe portal, asa rezulta ca va urma termenul de fond.
Va multumesc pentru raspuns. O seara placuta.