avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 795 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Tip solutie: Anulează cererea sau Tip solutie: ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Tip solutie: Anulează cererea sau Tip solutie: Amână cauza

Buna ziua,

Sunt intr-un proces de evacuare ca reclamant. Ma puteti lamuri cu solutia data de instanta in acest dosar? Este o eroare si este amanata cauza sau este anulata cererea? Pentru ca avocatul meu spune ca este o eroare facuta de instanta.

Acesta este dosarul: [ link extern ]


Va multumesc

Cel mai recent răspuns: Mihai882 , utilizator 20:37, 27 Noiembrie 2014
Din cate vad nu aveti inca o solutie. ultima afisare e o eroare. in termenul din 24.11 instanta a anulat cererea de interventie, nu actiunea.
Inteleg. Asta inseamna ca urmeaza sa fie afisat un nou termen sau? Pentru ca ma nedumireste - Document: Încheiere finală (dezinvestire) -.
din informatiile de pe portal, asa rezulta ca va urma termenul de fond.
Va multumesc pentru raspuns. O seara placuta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce inseamna “document: Încheiere finală (dezinvestire)”? ... AlexBu AlexBu Tip solutie: Admite cererea (Ce inseamna exact)? “Document: Încheiere finală (dezinvestire)” (Ce inseamna exact)? Stadiu procesual: Fond (Ce ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! imi puteti explica si mie pe intelesul meu ce inseamna ... Anacriss Anacriss Buna ziua! imi puteti explica si mie pe intelesul meu ce inseamna asta, va rog? Complet: C2 civil Cameră de consiliu Tip solutie: Anulează cererea Solutia ... (vezi toată discuția)
Sentinta dezinvestire redinciucconstantin redinciucconstantin am primit urmatoarea sentinta pe scurt conform portalului judecatoriei tip solutie admite cererea ,solutie admite cererea ,incheere finala dezinvestire (vezi toată discuția)