Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces drepturi salariale pierdut
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces drepturi salariale pierdut

in 2013 am pierdut un proces cu litigii de munca , pentru ajutoarele le iesirea din sistemul militar ( solde compensatorii ) cum stim toti. In tara o instanta si o curte de apel a dat castig de cauza unui politist exact pe aceeasi speta si lege ca a mea.
Pot sa dau din nou in judecata sau sa se rejudece cumva cazul din nou sau la instantele europene ce sa fac , cum ma sfatuiti ?
Din pensia pe care o am nu-mi mai permit un avocat.
aveati posibilitatea sa atacati cu recurs ( apel) sentinta intitiala. nu puteti deschide un alt proces cu acelasi obiect.