Forum Discuţii juridice Executare silită prioritate recuperare imobil in cadrul licitatiei
Discuție deschisă în Executare silită

prioritate recuperare imobil in cadrul licitatiei

Daca licitatorii si proprietarii imobilului locitat ofera aceeasi suma cine are prioritate.
Ce spune legea.
Multumesc
La oferta egala, va fi preferat coproprietarul. Proprietarul debitor nu poate participa la licitatie nici personal, nici prin interpus.
Descrieti un pic situatia.