avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1263 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj finalizat , executare silita
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj finalizat , executare silita

za de la data la care am deschis actiunea .Actualizarea sumei o face executorul judecatoresc? Ca sa o pun in executare cum trebuie s a procedez? precizez faptul ca sentinta nu a fost atacata cu recurs in termenul legalde 15 zile de la comunicare
Multumesc anticipat de ajutor.

Alte discuții în legătură

Executor judecatoresc camelia21 camelia21 Va salut pe toti forumistii! Vreau sa stiu si eu care e procedura de recuperare a unor cheltuieli de judecata acordata in formula executorie si definitiva de ... (vezi toată discuția)
Contestatie dispozitie de sanctionare disciplinara florinm. florinm. Bun gasit tuturor. Am urmatoarea problema: am fost sanctionat disciplinar cu reducerea salariului cu 5% pentru o luna, in martie anul trecut.Am contestat ... (vezi toată discuția)
Partaj finalizat , executare silita ambrosieoctavian ambrosieoctavian Buna ziua , Va rog sa ma ajutati cu o problema. Am deschid actiune in 2012 pentru partaj dupa divort , mai precis suma de 6500lei .aceasta suma mi-a fost ... (vezi toată discuția)