avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 710 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... laborant in criminalistica
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

laborant in criminalistica

Buna. Momentan sunt studenta la Facultatea de Biologie, si as dori ca pe viitor sa lucrez ca laborant in criminalistica. Ce master ar trebui sa urmez pentru asta? Multumesc :)
Cel mai recent răspuns: ContSters329827 , utilizator 15:04, 5 Decembrie 2014
Master Stiinte penale si Criminalistica
EmanuelMantu a scris:

Master Stiinte penale si Criminalistica


Nu are nicio legatura masterul in stiinte penale cu meseria de laborant ,,in Criminalistica,,
Sunt necesare cunostinte temeinice de chimie, facultate de profil, o calificare...nu te joci cu asa ceva....poti sa ai 100 de mastere in stiinte penale, daca esti ,,bata,, la chimie...
Daca eu am facut litere si master in cariera judiciara, pe langa drept...pot sa ,,ma joc,, cu substante de-a ,,criminalistul,,????

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procuror criminalist andrada.elena31 andrada.elena31 Sunt la liceu și aș dori să urmez o carieră în domeniul criminalisticii, mai exact îmi place ideea de procuror criminalist, în ideea că acesta e cel ... (vezi toată discuția)
Drept politie și criminalistică -student caut raspunsuri doodleeep doodleeep Sunt student în anul 2 la drept și încă nu sunt prea sigur de ce voi face pe viitor. M-ar fi interesat o carieră în domeniul criminalisticii si pot face ... (vezi toată discuția)