Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare Taxa Auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare Taxa Auto

Buna Seara,
Tocmai am aflat ca taxa reprezentand timbrul de mediul se poate recupera , dar trebuie recuperata in instanta. Cum se procedeaza si pot sa apelez la un avocat pe acest forum? Am aflat de persoane care s-au chinuit in instanta pentru o taxa de 2000 lei si au reusit , taxa aferenta este de 5200 de lei si sper ca se poate recupera. Multumesc anticipat
in mod normal orice taxa injusta asa cum eeste si cea de mediu se combate prin proteste in fata palatului Victoria . In mod natural traiul prost se combate prin devorarea de catre mase a conducatorilor .din ceea ce s-a vazut in campanie noi suntem atit de prosti incit ne scoatem ochii intre noi desi avem acelesi interese ,un trai mai bun.