Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Neprezentare la bacalaureat
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Neprezentare la bacalaureat

Buna ziua,
Am o problema care trebuia rezolvată acum 15 ani in urma
:(( dar nu e niciodată prea târziu...
In 2000 am susținut examenul de bac la câteva materi iar la restul nu m-am prezentat :sorry: .
Neputând sa dau bacul anul următor din motive personale si in cele din urma plecând din tara, vreau sa știu cum pot recupera examenul ?
Trebuie sa repet ultimul an?
Va rog ajutați-ma !
Va mulțumesc
cred ca trebuie un seral de la un cap la celalalt , adica 4 ani .