Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA

BUNA ZIUA

VREAU SA INFIINTEZ PFA.PENTRU ACEASTA AS VREA SA STIU CARE SUNT DOCUMENTELE NECESARE SI DACA SE POATE OBTINE AUTORIZATIA-PFA PE DOMENIUL PICTURII-ARTA PLASTICA?SAU ALT DOMENIU ASEMANATOR PENTRU CA VREAU SA PRODUC OBIECTE DE DECORATIUNI, HANDMADE.

AM MAI PRIMIT RASPUNSURI DAR DE LA NIMENI IN MOD CLAR, ASA CA DACA E CINEVA CARE IMI POATE OFERI UN RASPUNS CONCRET AS APRECIA MULT.

O ZI BUNA TUTUROR
costincri, utilizator
pentru producerea obiectelor handmade , nu va trebuie nici o autorizatie si nici un document .

in primul rand va trebuie un spatiu ...urmatoarele sfaturi le gasiti in site-ul de mai jos.

[ link extern ] /

lista cu coduri CAEN , o gasiti tot pe Google , dar cu siguranta cred ca o sa va trebuieasca si un cod CAEN pentru vanzarea produselor dumneavoastra.