Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Revanzare produse
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Revanzare produse

O intreprindere individuala care are ca obiect de activitate vanzarea cu amanuntul, poate cumpara produse de la un supermarket, pe baza de factura, pentru a le revinde?
Va rog sa cititi precizarile facute de altii la o intrebare pe aceeasi tema, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...