Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintarea unei firme cu cerinte cat mai lejere
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintarea unei firme cu cerinte cat mai lejere

Buna ziua! Vreau sa infintez o firma de dezmembrari auto si nu sunt sigura pe ce forma juridica legala (daca pot sa ma exprim asa) sa merg pt a face fata cerintelor fiscale? Nu stiu pe ce forma sa merg PFA II sau IF. Astept raspunsul dumneavoastra si va multumesc frumos!
~ Conținut șters la cerere ~