Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... SIF Muntenia
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

SIF Muntenia

Sif-muntenia se pare ca a fost victima unei nelegiuiri! Detin si eu niste titluri si mi-asi dori sa recuperez macar suma investita. Cui sa ma adresez?
Mergeti la orice societate de valori mobiliare(SVM) si le vindeti,verificati la BCR daca ati ridicat dividendele pe ultimii 3 ani
Cam ce suma ati investit pentru acele titluri ?
elenazan, utilizator
Am investit 3 mii si am ridicat dobanzile. Nu cred ca-mi Mai recuperez banii. Presupun ca nu mai valoreaza mare lucru. Cine ar Mai cumpara actiunile unei firme devalizate?
Ma gandeam ca daca VA fi un proces de insolventa poate vom fi si noi despagubiti.