Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces castigat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces castigat

Am castigat un proces pe fond.Paratul a facut recurs.Pana la solutionarea definitiva ,am dreptul de a ma folosi de hotararea judecatoreasca data pe fond?
depinde de obiectul litigiului.
Hotararea judecatoreasca dispune anularea hotararii prin care mi s-a ridicat atestatul maternal si mi s-a desfacut contractul de munca fara drept de somaj.