Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general nir si registru de casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

nir si registru de casa

buna ziua. ma pregatesc sa devin administrator al unui srl si am cateva nelamuriri: ce este acela un nir si cum se completeaza sau ce este acela un registru de casa si de asemenea ma intereseaza modul de completare. ce alte acte mai am de completat si ce evidente mai am tinut eu ca administrator si ca vanzator intr-un magazin? ( haine ). va multuemsc anticipat pt raspunsurile d-voastra. de asemenea daca mai sunt si alti termeni de specialitate ( peste care eu inca nu am dat ) rog a se preciza !
Nu, daca nu aveti operatiuni cu numerar intr-o zi, nu aveti ce sa completati in Registrul de casa.