Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

in numele contribuabilului s-a efectuat o plata de functionarul care gestioneaza executarea silita , este corect, si cum se poate face corectarea ei?

contribuabilul este executat de finante, pentru neplata in termen , fuctionarul public care se ocupa de executatea silita a facu o plata in numele contribuabilului, cum poate fi solicitatta corectarea acestei plati?
liviu2005, utilizator
Puteti fi mai concret ?
Procedura executarii silite este desfasurata de executorul judecatoresc
Orice probleme legate de executarea silita initial le discutati cu executorul judecatoresc responsabil