Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Rate online fara vechime la locul de munca
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Rate online fara vechime la locul de munca

Buna ziua tuturor. Am o problema cu care ma confrunt de cateva zile si, din pacate, nu reusesc sa aflu un raspuns corespunzator.

Doresc sa achizitionez un produs electrocasnic mare, in aceasta perioada de Sarbatori, pe care vreau sa il platesc in rate. Din pacate, am aproape 2 luni la actualul loc de munca, si din cate am inteles, trebuie sa ai minim 6 luni ca banca sa iti aprobe creditul.

Mentionez ca produsul costa in jur de 1500 lei si o idee ar fi fost sa il cumpar de la emag. Am vazut ca au un serviciun numit eCredit. Stie cineva cum se procedeaza sau are alte idei despre cum pot procura produsul (indiferent de magazin), daca nu am vechime la actualul loc de munca?

Va multumesc anticipat.
Va trebuie adeverinta de venit pentru ultimele 3 luni. Deci in consecinta minim 3 luni aveti nevoie insa depinde de ifn sau de banca; conditiile difera foarte mult

Toate cele bune!