Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Corespondenta fost proprietar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Corespondenta fost proprietar

As dori sa stiu ce ar trebui sa fac cu corespondenta fostului proprietar care, desi s-a mutat de vreo 10 ani, inca mai primeste corespondenta la adresa mea. Multumesc pentru raspunsuri!
nu cred ca aveti ce face. doar sa ii contactati pe fiecare expeditor si sa le puneti in vedere sa nu va mai trimita corespondenta pt ca fostul proprietar s-a mutat.
Daca doriti sa solutionati problema,puteti sa incercati sa informati destinatarul corespondentei de situatia cu care va confruntati
As incerca sa discut cu fostul proprietar, dar nu cunosc adresa acestuia si nu stiu unde as putea-o afla...