Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pontaj fictiv
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pontaj fictiv

Buna ziua! Unde te poti adresa in cazul unui pontaj fictiv,in afara de conducerea companiei ? Va multumesc !
Puteti sa va adresati Inspectiei Muncii /ITM-ului , dar si organelor cu drept de control privind activitatea financiar-contabila(ANAF - Directia Antifrauda , Politiei - Serviciului de Investigare a Fraudelor).