Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Reparatie biserica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Reparatie biserica

Societataea a executat lucrari de zidarie si acoperis pt o biserica . Contractul are valoare de 10.000 ron. S-a intocmit devize si facturi separate pt zidarie 5000 lei si pt acoperis 5.000 lei. Can incasez pot da chitanta pt banii primiti sau bon fiscal?multumesc
chitanta