avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Proces cu banca
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Proces cu banca

imi puteti indica, va rog, nr. deciziei înaltei curti de casatie si justitie, întrucât ma aflu intr un proces cu banca "bancpost" pentru clauzele abuzive din contractul de împrumut în franci elvetieni...va multumesc din suflet!sarbatori fericite
Cel mai recent răspuns: giorgiana87 , utilizator 18:05, 23 Decembrie 2014
Daca va referiti la decizia privind comisionul de risc, asta este:
[ link extern ]

Daca nu e ceea ce cautati, explicati mai detaliat.
va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Oprire plata comision de administrare credit c0sminc00l c0sminc00l Buna ziua, am un imprumut in Franci Elvetieni la banca Volksbank cu apartamentul ipotecat pe 25 de ani rata pe luna este in medie 270 CHF dintre care 70CHF ... (vezi toată discuția)
Credit bancar- comision administrare zarzarica zarzarica Doresc sa aflu cum pot scapa de comisionul de administrare pe care il platesc lunar la un credit in franci elvetieni, la care mi s-a marit si dobanda la un ... (vezi toată discuția)
Chemare in judecata banca pentru credit in franci elvetieni giorgiana87 giorgiana87 Azi dimineata am auzit, la stiri, ca o doamna a dat in judecata banca,de la care a imprumutat un credit in franci elvetieni, pentru clauzele abuzive ... (vezi toată discuția)