Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Proces cu banca
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Proces cu banca

imi puteti indica, va rog, nr. deciziei înaltei curti de casatie si justitie, întrucât ma aflu intr un proces cu banca "bancpost" pentru clauzele abuzive din contractul de împrumut în franci elvetieni...va multumesc din suflet!sarbatori fericite
Daca va referiti la decizia privind comisionul de risc, asta este:
[ link extern ]

Daca nu e ceea ce cautati, explicati mai detaliat.
va multumesc!