Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit bancar- comision administrare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit bancar- comision administrare

Doresc sa aflu cum pot scapa de comisionul de administrare pe care il platesc lunar la un credit in franci elvetieni, la care mi s-a marit si dobanda la un an de zile de la 5,70 la 7,80 ( Bancpost).
Daca sunt mai multi in situatia mea poate reusim sa scapam de acest comision, se pare ca avem sanse daca dam in judecata, altfel nu stiu cum.
se pare ca bancile vor renunta in curand la acest comision. pana atunci daca e inserata aceasta clauza in contractul de credit nu aveti ce sa faceti.