Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contributii pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contributii pfa

Buna ziua! in mai 2014 am deschis un pfa. intrebarea mea este: pot plati, prin pfa, retroactiv, asigurarile sociale aferente lunii aprilie 2014?
Buna dimineata,
Pentru PFA puteti plati doar de cand a luat fiinta, respectiv din luna mai.
va multumesc pt raspuns!