avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 144 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Achizitie publica-anulare comanda directa in SEAP
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Achizitie publica-anulare comanda directa in SEAP

Buna ziua.
Sunt de la o institutie publica. Am comandat un produs prin SEAP, am primit si produsul, intre timp am aflat ca nu mai avem bani. Cum pot anula comanda la SEAP? (produsul trimitem inapoi pt ca nu am folosit) problema este cu SEAP-ul.
Va multumesc .

Alte discuții în legătură

Comenzi online Pop Daniel Ionut Pop Daniel Ionut Buna ziua! Am comandat in dată de 5 iulie 2018 un produs de pe site-ul Emag, produs vandut pe Emag de un partener. Plata produsului a fost efectuată cu ... (vezi toată discuția)
Comanda online netrimisa, fara timp clar de expediere (magazin online din germania) Cathy_A Cathy_A Buna ziua. Pe 27 iulie 2015 am comandat niste produse de pe respectivul site german, cel mai scump produs fiind un arc, a trebuit sa platesc in prealabil ... (vezi toată discuția)
Detalii''achizitii publice'' bogdan cristea bogdan cristea Buna ziua,am un s.r.l.,pe care greu ma chinui sa nu-l inchid. Pana acum ,nim ic nou,dar,dupa lini intregi,am reusit sa prind o inscriere in ... (vezi toată discuția)