Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... custodie comuna
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

custodie comuna

buna ziua am divortat in 2008 atunci nu era data legea custodiei comune ca atare am luat doar eu custodia minorei tatal are dor drept de vizita .acum as avea dreptu sa deschid proces pentru custodie comuna as avea cistig de cauza sau el are dreptu sa refuze va multumesc
Ce credeti ca aveti de castigat ?
Puteti cere, puteti si obtine daca tatal e interesat , insa lucrurile nu se schimba cu o astfel de hotarare. Daca asa credeti ca il responsabilizati, eu cred ca gresiti.
~ Conținut șters la cerere ~