Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal=registrul de evidenta a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal=registrul de evidenta a salariatilor

va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0.
Adresa de mail si se rezolva!
Puteti descarca de pe www.inspectiamuncii.ro, dar se foloseste versiunea 2.0.6
va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0.
adresa de mail este: geaninapp_is@yahoo.com
va multumesc mult
Buna ziua, am si eu o intrebare: am preluat de curand salarizarea si cartile de munca si fosta mea colega nu a mai completat in revisal din 2008....mai este obligatoriu acest revisal? precizez ca eu am fost la itm si am inregistrat in aceasta luna cim-uri dar nu mi-a zis nimic vis-a-vis de acest subiect.
Multumesc.
Nu e nevoie sa va zica ITM sa transmiteti inregistrarile Revisal. Este obligatoriu in continuare.
Transmiteti acum toate inregistrarile netransmise.
Daca le duceti la ITM ei nu stiu ce se afla pe suportul cu care le duceti. Numai un control de la ei pot verifica dar nu am vazut sa fie sanctionat cineva pana acum.