avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal=registrul de evidenta a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal=registrul de evidenta a salariatilor

va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:08, 12 Septembrie 2011
Adresa de mail si se rezolva!
Puteti descarca de pe www.inspectiamuncii.ro, dar se foloseste versiunea 2.0.6
va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0.
adresa de mail este: geaninapp_is@yahoo.com
va multumesc mult
Buna ziua, am si eu o intrebare: am preluat de curand salarizarea si cartile de munca si fosta mea colega nu a mai completat in revisal din 2008....mai este obligatoriu acest revisal? precizez ca eu am fost la itm si am inregistrat in aceasta luna cim-uri dar nu mi-a zis nimic vis-a-vis de acest subiect.
Multumesc.
Nu e nevoie sa va zica ITM sa transmiteti inregistrarile Revisal. Este obligatoriu in continuare.
Transmiteti acum toate inregistrarile netransmise.
Daca le duceti la ITM ei nu stiu ce se afla pe suportul cu care le duceti. Numai un control de la ei pot verifica dar nu am vazut sa fie sanctionat cineva pana acum.

Alte discuții în legătură

Revisal Sorin Farcas Sorin Farcas O mica definitie si mici explicatii vis-a-vis de ...REVISAL? (vezi toată discuția)
Revisal 2010 zanu zanu Ave tuturor, Va retin atentia asupra urmatoarei probleme dorind, bineinteles un sfat. HG 37/2010 modifica HG 161/2006: “Art. 4 (1) Angajatorii au ... (vezi toată discuția)
Cum inregsitrati contractele individuale de munca smeagull smeagull Buna ziua dragi co-forumisti, In \"lumina\" faptului ca nu se mai inregistreaza la ITM contractele individuale de munca, prima mea dilema este: Cum ... (vezi toată discuția)