Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia 205
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia 205

Buna seara ! Va rog frumos declaratia 205 se mai depune in 2015 pentru 2014?
Nu se mai depune. Informatiile cuprinse in aceasta se regasesc in D112 si s-a considerat, in sfarsit, ca nu mai e necesara.
da se depune , pentru ca nu s-a modificat articolul din lege