Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Problema cu bon scanat dar neincasat la casa de marcat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Problema cu bon scanat dar neincasat la casa de marcat

Buna am si eu o problema am lucrat ca si casier la un supermarket si a venit un client cunoscut iar eu iam scanat produsele dar nu iam luat banii problema ar fi urmatoarea ca eu am intrat pe alt cont fata de al meu si iam scanat produsele iar eu pe contul meu iesind cu banii bine nu pe - decat pe + cu o suma mica in fine azi m-au suna cei de la politie si miau spus sa duc produsele care le-a luat acel client dar el spune ca are bon fiscal si bonul chear este fiscal acum vreau sa va intreb ce este si cum este treaba astta adica e de rau .. : Multumesc
da, e de rău. în cel mai fericit caz vă căutați de muncă...
daca nu rezolvati cat mai repede si pe cale amiabila veti avea dosar penal .
asta bineinteles daca sunt probe impotriva dvs.