Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Fisa postului
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Fisa postului

Nu inteleg cum de a ajuns pe acest site fisa postului cu numele DOINA Maria CORSATEA, care imi apartine mie, fiind un document personal si confidential.

Este vorba de documentul Word cu nr. 20111221143852_88878, fisa postului cu numele meu, Doina Maria CORSATEA. Am accesat acest document pe google, dand o simpla cautare cu numele si prenumele meu.

Cine anume a incarcat acest document personal si confidential pe acest site?

Rog administratorul acestui site sa faca cercetari pentru a se gasi persoana care a incarcat acest document confidential pe acest site. De asemeni, rog sa fie sters acest document de pe acest site.

Cu multumiri. Doina Maria CORSATEA.
Probabil la acel moment fisa postului a fost accesibila pe net, a fost gasita de cineva care cauta un model si l-a incarcat la Documente utile.

Am transmis solicitarea dvs. de stergere administratorilor site-ului.
Ares-3, moderator
Fisa postului nu a fost niciodata accesibila pe net, nu avea cum, din moment ce persoana in cauza nu a transmis-o niciodata pe net. Banuiesc cine a incarcat documentul pe site, este o persoana cunoscuta. Probabil a vrut s- o transmita cuiva. Putea macar sa stearga numele persoanei careia ii apartine. Cata lipsa de confidentialitate si profesionalism.