Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

buna! ma aflu intr-un divort cu sotia,precizez ca nu mam prezentat la nici o infatisare si nici nu mi-am pus un avocat deoarece am sperat sa ne impacam dar in zadar. am intrat pe site-ul judecatoriei iar la dosarul nostru am citit asta : *Tip solutie: Admite in parte cererea
Solutia pe scurt: Admite în parte acţiunea. Respinge cererea reclamantei având ca obiect exercitarea autorităţii părinteşti în mod exclusiv de către mamă.
Document: Hotarâre 13624/2014 10.12.2014 *
as vrea sa stiu ce inseamna ; si daca mai am timp sami pun un avocat! va multumesc!
va multumesc! sper sa pot rezolva!