Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Trebuie sa plec din tara.Poate sa semneze alcineva somaju cum ar fii mama sau tata sau ce sa fac ? Astept raspuns. Cu stima.
Personal trebuie sa va prezentati
1. Vorbiti la Agentia de Somaj.

2. In practica se mai obisnuieste sa mearga cineva din familie sa puna viza pe carnetul de somer.