Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... hotarare de divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

hotarare de divort

Buna seara.Am divortat si mi-a venit acasa hotararea de divort, care , dupa cate am citit eu aici trebuie sa astept sa treaca inca 30 de zile, ca aceasta sa fie definitiva si irevocabila.Ce trebuie sa fac sa anulez aceasta hotarare?Multumesc.
:stunned:buna seara ! nu inteleg de ce vreti sa o anulati ,de ce a-ti m-ai divortat?
Ioana Dima a scris:

:stunned:buna seara ! nu inteleg de ce vreti sa o anulati ,de ce a-ti m-ai divortat?

Eiiiiiiii....in timpul procesului de divort si-au dat seama sotii ca mai sunt sentimente si incearca sa salveze aceasta casnicie. E frumos din partea lor ....asa ca nu ar trebui sa-i criticam, ci sa le uram fericire si o casnicie fericita.